Informacija ruošiama
Įgyvendinami projektai:
2024 m. įgyvendinti projektai:
„Raktas į darnią sveikatos sistemą“, 2023-2024 m.
Finansavo valstybės biudžeto lėšomis
Projekto tikslas:
Prisidėti prie sveikatos apsaugos sistemos ateities lyderių visapusiško ugdymo nuo fundamentalių kietųjų įgūdžių iki globalaus mąstymo, ugdyti proaktyvų studentų požiūrį į studijų, sveikatos apsaugos sistemos ir žmogaus teisių problemas, stiprinti organizaciją, suteikiant savanoriams aktualias kompetencijas, stiprinti narių tarpusavio ryšius ir skatinti savanorišką veiklą studijų metu.
Projekto uždaviniai:
- Kelti biomedicinos studentų profesines, socialines ir asmenines kompetencijas;
- Skatinti biomedicinos studentų atstovavimą nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu, tarptautinių partnerysčių užmezgimą;
- Skatinti savanorystę, bendruomeniškumą bei užtikrinti organizacijos veiklos stabilumą;
- Šviesti visuomenę sveikatos ir žmogaus teisių temomis, ugdyti antidiskriminaciją, toleranciją ir pagarbą kitam.
Projekto vykdymas ir rezultatai
2023 ir 2024 metais vykdant projektą „Raktas į darnią sveikatos sistemą“, LiMSA siekė prisidėti prie būsimų sveikatos priežiūros specialistų visapusiško ugdymo, organizacijos stiprinimo, narių tarpusavio ryšių gerinimo bei savanorystės skatinimo. Kadencijos pradžioje buvo organizuoti bioetikos mokymai, ultragarsinio tyrimo, alergologijos, naujagimių priežiūros, mokslinių tyrimų, chirurginio siuvimo mokymai, taip pat minkštųjų kompetencijų ugdymas. Be to, buvo tobulinami ir vykdomi projektai, skirti visuomenės švietimui – „Imunitete, gelbėk“, „Lytiškumo ugdymo mokymai“, „Mano sveikata – mano sprendimai“, kuriuose buvo nagrinėjami vakcinacijos naudos, lytiškumo ir seksualinės sveikatos bei laisvo pasirinkimo klausimai. Savanorystės skatinimui nariai dalyvavo tarptautiniuose renginiuose, kur bendradarbiavo su kitomis organizacijomis, pasidalijo patirtimi, kurią vėliau pritaikė LiMSA veikloje.
2023 metais projekto veiklose dalyvavo daugiau nei 800 žmonių, iš jų 776 buvo 18-29 metų amžiaus. 2024 metais dalyvių skaičius išaugo iki 2477, iš kurių 2463 buvo jauni žmonės.
„Atrakink potencialą“, 2024 m.
Finansavo Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis
Projekto tikslas:
Programa „Atrakink potencialą“ suteiks sveikatos mokslų studentams platformą aktyviai dalyvauti veiklose, kurios ugdys minkštąsias kompetencijas, skatins bendruomeniškumą, lyderystę ir leis atsiskleisti individualiems studentų talentams, kurie prisidės prie geresnių įvairiapusiškai išsilavinusių ateities sveikatos priežiūros specialistų augimo.
Projekto uždaviniai:
- Kelti biomedicinos studentų profesines bei minkštąsias kompetencijas organizuojant mokymus apie asmenybės vystymąsi, įskaitant savęs ir kitų pažinimą, kurie skatintų biomedicinos studentus išnaudoti visą savo potencialą ir kūrybiškumą;
- Skatinti savanorystę, atliepiančią jaunimo poreikius, ugdančią kūrybišką, atsakingą ir pilietišką asmenybę bei užtikrinančią organizacijos veiklos stabilumą; kurti bendruomenę, kurioje studentai jaustųsi vertinami ir įkvėpti tobulėti tiek asmeniniu, tiek profesiniu lygmenimis ir institucinės atminties perdavimą, naujų mokslų ir tyrimais pagrįstų darbo metodų taikymą;
- Šviesti visuomenę įvairiomis su sveikata susijusiomis sveikatos ir žmogaus teisių temomis, mokslu ir tyrimais pagrįsta informacija, bei didinti toleranciją ir mažinti diskriminaciją.
Seniau įgyvendinti projektai:
Finansavo Vilniaus miesto savivaldybė
Finansavo Jaunimo reikalų departamentas
Finansavo Jaunimo reikalų departamentas
Finansavo Jaunimo reikalų departamentas