Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais LiMSA jau spėjo įgyvendinti daug veiklų!

Siekiant ugdyti medicinos studentų profesines kompetencijas, rengiami elektrokardiografijos, ultragarso, pirmosios pagalbos bei slaugos mokymai Kaune ir Vilniuje. Organizuojamos paskaitos įvairiomis temomis: ,,Valgymo sutrikimai 9-1-1”, ,,Nerimas. Ne bijoti, o pažinti”, ,,Smurto lyties pagrindu atpažinimas ir prevencija“ bei „Mobingas ir psichologinis smurtas: ką turiu žinoti?“.

Kviečiame investuoti į savo sveikatą paremiant būsimus sveikatos priežiūros specialistus! Kviečiame skirti 1,2% GPM Lietuvos medicinos studentų asociacijai (LiMSA).

Kreipiant dėmesį į studentų minkštąsias kompetencijas, sėkmingai įgyvendinti renginiai ,,Emocinis intelektas”, ir ,,Open Training day 2022”. O tokių renginių kaip ,,AAA grupės susirinkimas” , ,,Mano sveikata – mano sprendimai” metu suteikiamos galimybės iš pirmų lūpų išgirsti pacientų patirtis. 

Neverta pamiršti ir renginio ,,Biomedicinių tyrimų mokymai”, naudingo norintiems neapsiriboti studijomis, o užsiimti ir tiriamąja veikla bei,,Lytiškumo ugdymo mokymai”, skirto norintiems išmokti bendrauti su bręstančiais jaunuoliais ugdymo įstaigose. 

Auginame pažangią bei tobulėjančią medikų kartą, todėl studentai turi galimybę dalyvauti tarptautiniuose mainuose, renkantis iš daugiau nei 50 šalių! Taip pat teikdami mokslu grįstą informaciją visuomenei kasmet aktyviai viešiname infografikus aktualiomis temomis, dalyvaujame minėjimuose, susijusiuose su užkrečiamosiomis bei genetiškai paveldimomis ligomis.