Jau dabar užsitikrink darbo vietą 2016 vasarai ir įgyk patirties užsienyje!

Esi  2-6 kurso studentas?

Studijuoji Slaugą, Mediciną, Kineziterapiją, Ergoterapiją, Odontologiją, Visuomenės Sveikatą ar Socialinį Darbą?

Tapk slaugytojų padėjėju prestižinuose slaugos namuose!

5 metus iš eilės sėkmingai vykdomas projektas šiemet plečiasi ir turi DAUG LAISVŲ DARBO VIETŲ ANGLIJOJE, ŠKOTIJOJE, VELSE IR ŠIAURĖS AIRIJOJE!

  • Darbas liepos ir rugpjūčio mėnesiais
  • £7.20 per/val; viršvalandžiai £9.00 per/val
  • Min 42 val per savaitę; apmokamos atostogos
  • Darbas trunka mažiausiai aštuonias savaites
  • Būtina anglų kalba ir motyvacija darbui

Sudomino? Nori susitikti su darbdaviu Lietuvoje?

Siusk savo CV jau dabar į inanevic@jark.co.uk  iki Vasario 8 d.

Kontaktinis asmuo: Irina Nanevic, Tel: 0044 (0) 1362656153

www.jark.com

Daugiau informacijos anglų kalba: Health Care Proposal to Students 2016

Atsiliepimai:

Esu LSMU medicinos fakulteto 5 kurso studentė. Dvejas paskutines vasaras (2014 ir 2015) buvau išvykusi dirbti į Šiaurės Airiją būtent su šia programa. Mano asmenine nuomone, ši praktika labai naudinga. Labai džiaugiuosi, kad galėjau nuvykti į šią šalį, pamatyti, kaip darbas vyksta ten. Pasiūlymas tikrai geras. Irina ir kitos JARK kompanijos atstovės atkeliauja į Lietuvą, supažindina su darbo specifika, praveda teorinius mokymus ir interviu. Šio interviu metu yra patikrinamos anglų kalbos žinios ir tavo asmeninės savybės. Iš tikrųjų bent jau mano atveju, šis interviu yra ne darbo pokalbis, bet malonus bendravimas su žmonėmis, tiesiog pokalbis. Dvejas vasaras dirbau senelių su negalia slaugos namuose Šiaurės Airijoje Donaghadee miestelyje, Edgewater Lodge slaugos namuose. Šių vasarų neiškeisčiau į nieką. Susipažinau su naujais įdomiais žmonėmis, išmokau rūpintis žmonėmis, ne tik teoriniame lygyje, pajutau, ką reiškia iš tikrųjų sunkiai dirbti ir už tas pastangas būti atsdėkotai, ne tik finansine prasme, bet ir dvasine, nes žinau, kad žmonėms, su kuriais dirbu, labai reikia mano pagalbos. Jei iškildavo sunkumų darbe ar susisiekime, visada žinojau, kad JARK atstovai padės ir patars iškilusiais klausimais.

Negaliu pasakyti nė vieno blogo žodžio apie šį pasiūlymą. Tai tikrai naudinga ir akis praplečianti patirtis.

~ Vytautė Sirvydytė

Tikrai teigiamai vertinu patirtį, kurią įgavau dirbdama slaugytojos padėjėja Šiaurės Airijoje. Tai buvo puiki galimybė patobulinti anglų kalbos įgūdžius, įgauti darbo patirties, susipažinti su gyvenimo kitoje šalyje ypatumais bei, žinoma, užsidirbti pinigų. Norėčiau paminėti, jog JARK Healthcare atstovai visada atsakydavo į iškilusius klausimus, domėjosi, kaip sekasi dirbti, ar nekyla kokių nors problemų. Siūlomas kontrakto laikas taip pat labai patogus, nes jis netrukdo studijoms, galima išsilaikyti sesiją, išvažiuoti porą mėnesių padirbėti ir nevėluojant sugrįžti į mokslus. Be to, tie du mėnesiai nėra vien tik darbas, tikrai galima atrasti laiko pakeliauti bei aplankyti aplinkui esančias gražias vietas. Taigi, man patiko, planuoju važiuoti vėl.

~Izabelė Bagužytė