Spalio 8 d. 17 val. Mokomojo labaratorinio korpuso Mažojoje auditorijoje vyks LiMSA (Lietuvos medicinos studentų asociacija) koordinuojamų Tarpautinių profesinių ir mokslinių mainų programos pristatymas.

Ši mainų programa yra puiki galimybė  vyresnių ir pirmųjų kursų medicinos studentams įgyti ne tik profesinių, tačiau ir mokslinių įgūdžių atliekant 1 mėnesio trukmės praktiką užsienio ligonių skyriuose, laboratorijose ar mokslo institutuose.

Šiais metais LiMSA siūlo 35 profesinių ir mokslinių mainų kontraktus 24 skirtingose šalyse Pietų, Šiaurės Amerikoje, ir Europoje. Konkursas keliauti į vieną iš siūlomų šalių bus skelbiamas Mainų programos pristatymo metu, o anketas ir kitus reikalingus dokumentus su paraiška konkursui reikės pristatyti į LiMSA būstinę iki gruodžio 7 dienos.

Mainų programos pristatyme dalyvaus ne tik mainus koordinuojantys KMU MF studentai, tačiau ir jau mainuose pabuvoję būsimieji medikai, kurie prie arbatos puodelio mielai papasakos savo įspūdžius iš jau prabėgusių vasarų.