Šiais metais vykusioje parodoje Kaune ,,Sveikatos dienos 2016” sudalyvavo didelis būrys aktyvių Lietuvos medicinos studentų asociacijos narių! Jauni ir veržlūs medicinos studentai suteikė galimybę parodos dalyviams atlikti greitus gliukozės, cholesterolio, anglies monoksido kiekio iškvėptame ore medicininius tyrimus. Taip pat atvykę žmonės galėjo sužinoti savo kraujo spaudimą ir kūno masės indeksą. LiMSA nariai su dideliu entuziazmu tikslingai konsultavo dalyvius apie grėsmingų ligų prevenciją ir stengėsi sumažinti šių ligų pasireiškimą. Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Keletas komentarų iš parodoje dalyvavusių LiMSA narių:

G. Petlinskaitė tegia ,,Parodoje „Sveikatos dienos“ LiMSA susilaukė ypatingo žmonių susidomėjimo: visas dienas prie stendo netrūko susidomėjusių savo sveikata žmonių, kurie ne tik išreikšdavo norą pasitikrinti gliukozės, cholesterolio kiekį kraujyje, bet ir drąsiai konsultuodavosi asmeniniais klausimais, noriai diskutuodavo apie ligų prevenciją. Džiugu ir tai, kad visos parodos metu limsiečiai aktyviai prisidėjo prie tyrimų vykdymo, o kuriama darbinga ir nuoširdi, linksma nuotaika neliko nepastebėta: sulaukėme gražių atsiliepimų, padėkų“.

M. Fomkinas teigia: Paroda ,,Sveikatos dienos 2016″ yra įvairiapusiškai naudinga ir prasminga paroda. Tai parodo gausus dalyvių būrys, kuris troško sužinoti apie aktualias sveikatos problemas, jų prevenciją bei nepagailėjo skirti keletos brangių savo gyvenimo minučių, jog galėtų išsitirti ir sužinoti asmeninę sveikatos būklę. Taip pat šis renginys tapo galimybe studentams ugdyti bendravimo su pacientais bei praktinius darbo su testavimo įranga įgūdžius.