Sekmadienį prezidentūros kieme vyko kalėdinė mugė, kurioje dalyvavo gausus NVO būrys. Mugės lankytojai galėjo iš pirmų lūpų sužinoti, kaip praskaidrinti sergančių vaikų dienas, kokios pagalbos reikia pagyvenusiems, vienišiems, krizines situacijas išgyvenantiems žmonėms, kas svarbu kalintiems ar iš įkalinimo įstaigų grįžtantiems asmenims, kokia pagalba svarbiausia neįgaliesiems.

„Gerumas sustiprina ir suartina. Kalėdinė NVO mugė – puiki proga įsitikinti, kad padėti šalia esančiam yra visai paprasta. Rankų darbo kalėdinis suvenyras, kuriuo papuošite savo namus, gali padėti sukurti gražesnes Kalėdas ir praskaidrinti gyvenimą tiems, kam labiausiai reikia mūsų pagalbos. Sušildykime vieni kitus gerumu“, – renginio išvakarėse sakė D.Grybauskaitė.

Mes, SCORP aktyvistai Mantas ir Rūta, supažindinome mugės lankytojus su LIMSA veikla,įvairioms NVO pristatėme, ką veikia LIMSA, ir kokių gerų darbų ruošiamės padaryti. Be to, kontaktais apsikeista su daugeliu mugės dalyvių. Juk tik dirbdami kartu galime veikti naudingai 🙂

Gražių švenčių,

NORP-Rūta