Vasario 21-22 LiMSA Kauno skyriaus mokymų koordinatorė Dovilė Krivickaitė sukvietė jaunuosius LiMSA narius į Troškūnų vienuolyną. Čia  vyko LiMSA mokymai “Žaliems”, skirti naujų narių integravimui į LiMSA gyvenimą. Renginys buvo skirtas tiek Kauno, tiek Vilniaus skyrių naujiesiems nariams.

Pirmąją dieną susipažinome, išsakėme savo lūkesčius ir baimes, mokėmės būti viena komanda, ištiesti draugui ranką, kai to reikia. LiMSA Prezidentas Lukas Sveikata plačiau supažindino su LiMSA veikla Lietuvoje, jos vykdomais projektais bei papasakojo apie tarptautines organizacijas, kurių nare yra LiMSA. Kauno skyriaus direktorė Jurga Kirkilaitė pristatė organizacijos įstatus, tarybą, jos funkcijas bei narių pareigas. Vėliau smagiai laiką leidome vakarinėje programos dalyje, kuri buvo labai interaktyvi.

Antrąją dieną toliau gerinome savo bendravimo įgūdžius ir dirbome grupėse. Viena grupelė aiškinosi, kas yra projektas, ko reikia idealiam projektui, kaip jam gauti finansavimą bei sėmėsi kitų projekto rašymo paslapčių iš LiMSA projektų koordinatorių. Kiti gilino savo žinias tarptautinių studentų mainų darbo grupėje – sužinojo, ką slepia mįslingieji trumpiniai mainų anketose, ko reikia, kad galėtum išvykti į mainus, bei kaip gali prisidėti prie mainų įgyvendinimo Lietuvoje. Aiškinomės, ką turi veikti kiekvienas organizacijos narys, kaip atrasti savąją nišą organizacijoje ir geriausiai realizuoti save. Buvęs LiMSA prezidentas Darius Kalasauskas pasidalino savo patirtimi, galimybėmis, kurias jam suteikė LiMSA, atskleidė savo viziją, kokia turėtų būti jaunoji LiMSA karta. Taip pat sužinojome, ką veikia LiMSA fotografai, kokia turi būti gera nuotrauka, bei kaip gražiai atrodyti jose.

Labai džiaugiamės, kad naujieji nariai puikiai įvertino mokymus ir tikimės, kad jie taps tradiciniu LiMSA renginiu, į kurį kasmet surinksime visus naujuosius narius ir padėsime jiems susibendrauti su senaisiais, atrasti savo stipriąsias puses ir siekti ne tik mokslo aukštumų.   Dovilė Karoblytė,
LiMSA Kauno skyriaus sekretorė