Balandžio 2 dieną Kauno širdyje, miesto Rotušėje, svečiai rinkosi į Lietuvos medicinos studentų asociacijos 25 gimtadienį. Trumpam sustoti ir pasidžiaugti nuveiktais darbais atvyko garbūs svečiai: Lietuvos Respublikos sveikatos ir apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis. Taip pat gerbiami atsovai iš Kauno klinikų, tarp kurių buvo klinikų generalinis direktorius Renaldas Jurkevičius bei Lietuvos medicinos mokslų universiteto reiktorius Remigijus Žaliūnas. Taigi, kartu su nevyriausybinių jaunimo organizacijų lyderiais džiaugėmės drauge pasiektais rezultatais.

Per 25 metus Lietuvos medicinos studentų asociacija išaugino ne vieną aktyvų tautos ir pasaulio bendruomenės narį, kuris įgytą kompetenciją naudoja visuomenės labui. Vakaro metu jaunieji medikai dėkojo partneriams, draugams ir alumni klubo nariams, kurie prisidėjo prie nuolatinio organizacijos augimo ir tobulėjimo.

Daug rankų dirba vieno tikslo vardan – sveikesnės visuomenės ir dar geresnės sveikatos apsaugos link – tokiu moto vadovaujasi jaunųjų medicinos studentų organizacija. Antikorupcinė akcija „Geriausia padėka gydytojui – jūsų šypsena, „Mama, noriu gimti blaivas“, „Pūsk muilo burbulus, o ne dūmus“, pirmosios pagalbos mokymai, profesiniai ir moksliniai mainai – tai tik dalis projektų, kuriuos vykdo Lietuvos medicinos studentų asociacija. 

„Dabartinės veiklos – tai tik pradžia ilgame kelyje. Svarbiausias visuomenės,valdžios ir mokslo partneris ,suteikiantis sąlygas biomedicinos mokslų studentams tobulėti kaip  ateities sveikatos specialistams, kurti savo  gerbūvį ir aktyviai prisidedant prie visuomenės sveikatinimo bei kurti valstybės gerovę.“ – tokia Lietuvos medicinos studentų asociacijos vizija dalinosi jos prezidentė Aistė Mikalauskaitė.

Lietuvos medicinos studentų asociacijos informacija

Kontaktinis asmuo:
Aistė Mikalauskaitė
El. paštas president@limsa.lt
Tel.nr. +370 675 520 21