Lietuvos medicinos studentų asociacijos nariai Oresta Kriukelytė ir Karolis Baliutavičius 2012 liepos 21-22 dienomis dalyvavo Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) organizuotame kasmetiniame Vasaros forume. Į renginį, įsikūrusį Asvejos poilsiavietėje, Asvejos regioniniame parke, susirinko daug nevyriausybinių organizacijų atstovų  iš visos Lietuvos. Šių metų Vasaros forumo tema – nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimas su valstybiniu sektoriumi.

Renginio metu darbas buvo skirstomas į dvi dalis: bendros sesijos ir  atskiros darbo grupės. Bendrųjų sesijų metu forumo dalyviai klausė pranešimų ir diskutavo su renginio svečiais: Daliumi Bitaičiu (Socialinės apsaugos ir darbo viceministras), Juozu Meldžiuku (Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pavaduotojas), Pauliumi Mieželiu (Ugdymo plėtotės centro atstovas), Albertu Lakštausku (Švietimo ir mokslo ministro patarėjas). J. Melžiukas savo pranešime siekė atskleisti nevyriausybinių organizacijų bendarbiavimo galimybes bei problemas, su kuriomis gali tekti susidurti, tiek iš nevyriausybinių organizacijų , tiek iš vyriausybinio sektoriaus pozicijų. Atskirose darbo grupėse buvo nagrinėjamos įvairios temos, padėsiančios organizacijų atstovams geriau suvokti darbą organizacijoje, bei pačios organizacijos veiklos galimybes. Aptarta daugybė temų: bendrų socialinių projektų galimybės su valstybiniu sektoriumi, organizacijų atstovavimas valstybiniame sektoriuje, projektų rengimas, dokumentų valdymas, debatų nauda ieškant sprendimų ir kitos. Besibaigiant dienai, forumo dalyviai galėjo apmąstyti gautas žinias bei geriau pažinti vieni kitus, dalyvaudami vakarinėje programoje. Renginio metu dalyviai dalinosi savo organizacijų veiklos patirtimi. LiMSA nariai džiaugiasi dalyvavimu šiame renginyje ir tiki, jog gautą gerųjų žinių bagažą galės perduoti kitiems nariams bei pritaikyti organizacijos veikloje.

Be to, kad dalyviai sužinojo daug naujos informacijos ir įgijo naudingos patirties dalyvaudami diskusijose, pagrindinė forumo idėja, jog jauni žmonės suvoktų, kad gali prisidėti prie teigiamų pokyčių visuomenėje. Idėjas turi lydėti nekonkuravimas, o bendradarbiavimas bei solidarumas. Jauni žmonės savo darbu ir žiniomis gali (turi) prisidėti prie valstybės kūrimo, kurioje gera gyventi visiems!