Labas, limsieti (-e)!

Sveikiname su Naujaisiais metais! Lai jie būna pilni įspūdžių, iššūkių bei atradimų!

Džiaugiamės galėdami Tave pakviesti į atradimų pilną vieną svarbiausių LiMSA renginių – Žiemos Asamblėją!

Šį kartą susitinkame 2024 m. vasario 10 d. (šeštadienį) Vilniaus miesto savivaldybėje, Konstitucijos pr. 3, Vilnius.

Registracijos pradžia 9:30, Asamblėjos atidarymas 10:00.

Dalyvavimas Asamblėjoje nemokamas!

Čia rasi visą svarbiausią su Asamblėja susijusią informaciją, tačiau jei liks klausimų, Tau visada mielai atsakys LiMSA sekretoriato komanda:

Kas ta Asamblėja ir kodėl turiu joje dalyvauti?

Asamblėja – aukščiausias LiMSA organas, turintis visas visuotinio narių susirinkimo teises. Kad Asamblėja vyktų pilnai ir teisėtai, joje turi dalyvauti bent ketvirtadalis visų organizacijos narių, vadinasi Asamblėjoje turi dalyvauti ir TU!

Tradiciškai Žiemos Asamblėjos metu pristatomos ir tvirtinamos praėjusių metų LiMSA veiklos bei finansinės ataskaitos – tai puiki galimybė pasižiūrėti ką LiMSA Komandai pavyko nuveikti per 2023 metus, užduoti klausimus ir teikti siūlymus.

Be ataskaitų, taip pat papildysime LiMSA Komandos gretas išrinkdami trūkstamas pareigas užimsiančius narius. Todėl kviečiame pasinaudoti išskirtine savo, kaip Nario, teise išreikšti nuomonę svarbiausiais LiMSA klausimais, išgirsti, kaip sekasi Jūsų organizacijai, o, galbūt, ir aktyviau prisijungti prie LiMSA veiklos, kandidatuojant į pasirinktas pareigas.

Šios Asamblėjos metu:

  • Bus pristatytos LiMSA 2023 m. Metinė veiklos ataskaita bei Metinis finansinių ataskaitų rinkinys.
  • Rinksime trūkstamus Tarybos narius ir Nacionalinius koordinatorius likusiai 2023-2024 m. kadencijai.
  • Rinksime Revizijos komisiją 2024 m. kadencijai.

Informuojame, kad Asamblėjos darbotvarkės projektas bus atsiųstas likus 2 savaitėms iki Asamblėjos, o visa Asamblėjos darbotvarkės medžiaga (ataskaitos, teikiami dokumentai ir kandidatūros) bus atsiųsta likus 1 savaitei iki Asamblėjos.

Bendra informacija

Balsuoti ir į pareigas kandidatuoti gali tik LiMSA nariai, t. y. visi priimti bei susimokėję kasmetinį narystės mokestį už einamuosius metus. Jei dvejoji dėl savo narystės statuso, kviečiame drąsiai kreiptis į savo skyriaus sekretorių aukščiau nurodytais kontaktais.

Narys gali perduoti savo balsavimo teisę kitam nariui, jei dėl nenumatytų/nekoreguojamų priežasčių negali dalyvauti pats (-i). Tokiu atveju pasirašoma balso perdavimo sutartis (pridedama), kurios originalas* turi būti pristatytas registracijos metu Asamblėjos dieną. Kiekvienas narys gali turėti ne daugiau kaip vieną papildomą balsą, perduotą minėtos sutarties pagrindu.

Nesurinkus kvorumo, remiantis LiMSA įstatų 4.2.23. punktu, bus šaukiama pakartotinė Asamblėja, kuri prasidės pusvalandžiu vėliau, t.y. 2024 m. vasario 10 d. (šeštadienį) 10:30 Vilniaus miesto savivaldybėje, Konstitucijos pr. 3, Vilnius.

Tapk 2023-2024 m. LiMSA komandos dalimi!

Jeigu esi pasiryžęs (-usi) iššūkiams ir nori pasisemti neįkainojamos patirties, kviečiame kandidatuoti į šias laisvas pozicijas likusiai 2023-2024 m. kadencijai (nuo 2024 m. vasario 10 d. iki 2024 m. rugpjūčio 31 d.):

Tarybos:

  • Viceprezidento plėtrai (VP D).

Nacionalinių komitetų koordinatorių:

  • Nacionalinio visuomenės sveikatos komiteto koordinatoriaus (NPO).

Revizijos komisijos:

  • Bus renkami trys Revizijos komisijos atstovai. Kandidatuoti gali ir ne LiMSA narys (-ė).

Kandidatuodama/s turi pateikti savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką elektroniniu paštu gen.sec@limsa.lt iki vasario 2 d. 23:59 (laiško temoje nurodyk [LiMSA Asamblėja] Kandidatūra: Vardenis Pavardenis). Visos kandidatūros bus paviešinamos vasario 3 d.

Jeigu norėtum apie pareigybes sužinoti daugiau, kviečiu susisiekti su manimi el.paštu president@limsa.lt arba asmenine žinute socialiniame tinkle Facebook.

Lietuvos medicinos studentų asociacijos (LIMSA)
Prezidentė
Greta Burinskaitė

*Deja, nepaisant ankstesnės praktikos, Registrų centro nurodymu skenuotos ar kitaip perduotos neoriginalios balso perdavimo sutartys nebus priimtos. Ačiū už supratingumą.