Pirmoji MedXion tarptautinė konferencija, skirta suteikti medicinos studentams įrodymais padrįstų medicinos žinių bei supažindinti su šviežiausiomis sveikatos mokslų ir technologijų naujienomis, įvyko šių metų rugsėjo 21-24 dienomis.

Trys ne pelno siekiančios studentų organizacijos: Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA), Inovatyvios medicinos draugija ir Tarptautinė medicinos studentų asociacijų federacija (Ang. IFMSA – International Federation of Medical Students‘ Associations) susivienijo vienam tikslui – kurti ateities gydytoją, kuris pasižymėtų ne tik gausiu teorinių žinių bagažu, bet ir turėtų socialinių gebėjimų, kurie yra būtini gydytojo darbe.

Diskusijų ir paskaitų kupina programa apėmė temas nuo genų terapijos, vaistų sukūrimo naujovių iki empatijos lavinimo, stigmos mažinimo psichiatrijoje ir net nemirtingumo įgyvendinimo galimybių. Ši konferencija skatino lavinti medicinos studentų profesinius ir asmeninius įgūdžius, leido susimąstyti svarbiomis temomis bei atrasti naujų pažinčių – bendraminčių medikų visoje Europoje.

Organizuodami tokias konferencijas kuriame visapusišką ateities gydytoją ir praktikoje vadovaujamės naujausiomis įrodymais pagrįstomis medicinos žiniomis.