Jamaika

Viktorija
Profesiniai mainai
Kingstonas, 2011 m.

Įspūdžiai apie šalį ir miestą:
Kingstonas – Jamaikos sostinė. Tai yra vienintelis miestas, kurį galima pasirinkti 🙂 Oras karštas, dažnai lyja. Yra jūra, bet šiaip geriau važiuoti į šiaurę, jei ilsėtis. Dėl praktikos galima susitarti ir atlikti ją kitose miesteliuose, kad ir Negrile, ar Montego Bay’e. Čia turistinės vietos, todėl daug baltaodžių: labai daug kanadiečių ir tikrų amerikonų. O Kingstone vien juodaodžiai. Šneka angliškai, todėl susikalbėti su jais lengva. Šiaip labai draugiški. globoja, viską parodo, visur vežioja. Tikrai verta menesį tarp jų pagyventi.
Įspūdžiai apie praktiką:
Praktika tikrai davė daug naudos, daug ko išmokau. Vertaa rinktis chirurgiją ir emergency 🙂 Pati ten buvau, tai pilnai atsakau už savo žodžius.
Įspūdžiai apie kelionę iki vietos:
Kelionė kainavo 3000 Lt į abi puses. Skridau per Londoną.
Įspūdžiai apie apgyvendinimą ir kitas buities smulkmenas:
Gyvenom dviejų kambarių bute. Turėjom po kambarį, buvo internetas, tualetas, vonia 😀 Sąlygos tikrai geros. Iki ligoninės pėsčiom buvo gal 20 minučių, bet šiaip ten visalaik vietiniai paveža.
Įspūdžiai apie maitinimą:
Maitinimas geras, skanus, jie valgo daug bananų: ir verda juos, ir kepa, ir žalius valgo. Turi ten ir žuvies, ir mėsos… kaip ir visur. Vanduo geras, ne taip kaip Egipte…
Viskas, kas netilpo, bet verta paminėti:
Galiu pasakyti tik tai, kad čia buvo geriausia mano praktika.