„Meta-medikas“ renginys – Vasara su medicina: praktika, savanorystė, darbas

Viešasis renginys „Vasara su medicina: praktika, savanorystė, darbas“ yra skirtas visiems biomedicinos studentams, kurie vasarą nori praleisti produktyviai, tačiau negali apsispręsti, kurią veiklą vis tik pasirinkti. Renginį sudarys pranešimai bei diskusijos.

Programa:
• „Poilsiauti ar veikti?“ – gydytojas – rezidentas Martynas Gedminas. Įžanginis pranešimas;
• „Įgūdžiai“ – gydytojas – rezidentas Karolis Bareikis pasidalins savo įžvalgomis apie praktiką Lietuvos ligoninėse: aptars, kuriuose skyriuose geriausiai praktiką atlikti, ko tikėtis, kokie yra reikalingi įgūdžiai bei kokia praktikos nauda. Medicinos studentai Simona Balsaitė, Rokas Adamonis ir Karolis Varžinskas pasidalins savo praktikos patirtimi Lietuvoje ir užsienyje.
• „Pinigai“ – medicinos studentai Greta Beinaravičiūtė, Alina Vilkaitė ir Karolis Varžinskas kalbės apie vasaros darbo Lietuvoje bei užsienyje galimybes ir pasidalins sava patirtimi dirbant sveikatos priežiūros įstaigose;
• „Karmos taškai“ – medicinos studentai Simona Balsaitė ir Laurynas Kanapeckas pristatys savanostysės būdus, specifiką, reikalingus gebėjimus bei įgyjamas kompetencijas;
• Diskusija, klausimai – atsakymai;

Šis renginys yra projekto „Meta-medikas“ dalis, kurio metu LiMSA, IMD ir JGA siekia populiarinti visapusiško / ateities sveikatos specialisto koncepciją. Tikime, kad ateities specialistas turi būti medicinos ekspertas, lyderis, sveikatos ambasadorius, patriotas ir bendruomenės narys.

PROJEKTĄ FINANSUOJA