Įvykę renginiai

„Meta-medikas“ – Susitikimas su Šarūnu Narbutu

2018 m. lapkričio 9 d.

Susipažinsime su Šarūnu Narbutu, POLA prezidentu, jo inspiruojančia istorija, kritiškai pažvelksime į dabartinę sveikatos sistemą, sužinosime apie dabartines iniciatyvas sveikatos srityje, išsiaiškinsime ligonių – gydytojų interesus, bei gausime praktinių patarimų!

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ – Susitikimas su Arnoldu Pranckevičiumi

2018 m. birželio 13 d.

Mes ir toliau plečiame savo erudiciją. Šį kartą kalbamės su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu Arnoldu Pranckevičiumi.
Pokalbyje paliečiame daug temų: nuo asmeninių (savo pašaukimo atradimo) iki nacionalinių (požiūrio į sveikatos sistemoje įsišaknijusias problemas) ar visus erzinančių (artėjantys rinkimai).

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ renginys – Dėmesio centre pats Edmundas Jakilaitis

2018 m. balandžio 6 d.

Pažvelkime į problemas medicinoje iš žurnalisto perspektyvos: nuo studijų srities iki pačios sveikatos apsaugos sistemos.

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ renginys – Efektyvus semestro startas arba kaip neužlipti ant to paties grėblio?

2018 m. vasario 6 d.

Skirtas visiems studentams, kuriems rūpi, kaip susitvarkyti su įtampa intensyvaus semestro ir sesijos metu ir išlaikyti ne tik fizinę, bet ir psichinę sveikatą

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ renginys – Kaip eiti pirmyn net ir pučiant nepalankiam vėjui?

2018 m. vasario 5 d.

Skirta studentams, kuriems aktualu, kaip susidoroti su stresu studijų metu, kaip nebijoti rizikuoti, prisiimti atsakomybę bei pasiekti savo tikslų. Renginio svečias – Vėjus „Uraganas“ Vietrinas dalinasi ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir pagrindžia jas praktiniais pavyzdžiais.

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ renginys – Understanding and Responding to Pharmaceutical Promotion

2017 m. gegužės 16 d.

Paskaitoje – diskusijoje buvo aptarta farmacijos industrijos įtaką sveikatos priežiūros specialistų darbui, poveikio būdai, kaip tai veikia pacientų sveikatą, kaip reikėtų reaguoti ir nustatyti tinkamas ribas profesionaliems santykiams.

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ renginys – Vasara su medicina: praktika, savanorystė, darbas

2017 m. gegužės 3 d.

Viešasis renginys „Vasara su medicina: praktika, savanorystė, darbas“ yra skirtas visiems biomedicinos studentams, kurie vasarą nori praleisti produktyviai, tačiau negali apsispręsti, kurią veiklą vis tik pasirinkti. Renginį sudarys pranešimai bei diskusijos.

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ renginys – Kaip parengti CV ir pasiruošti motyvaciniam pokalbiui

2017 m. gegužės 3 d.

Medicinos studentams, besiruošiantiems stojimams į rezidentūrą, subalansuotas informacijos rinkinys apie kokybišką CV ir pasiruošimą motyvaciniams pokalbiams. Patirtimi dalinasi karjeros planavimo profesionalė Gintarė Aldonytė ir VUL Santaros klinikų gydytojai: neurologas Dalius Jatužis bei radiologė Nomeda Valevičienė.

Peržiūrėti

PROJEKTĄ FINANSUOJA