Įvykę renginiai

„Meta-medikas“ renginys – Efektyvus semestro startas arba kaip neužlipti ant to paties grėblio?

2017 m. vasario 6 d.

Skirtas visiems studentams, kuriems rūpi, kaip susitvarkyti su įtampa intensyvaus semestro ir sesijos metu ir išlaikyti ne tik fizinę, bet ir psichinę sveikatą

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ renginys – Kaip eiti pirmyn net ir pučiant nepalankiam vėjui?

2017 m. vasario 5 d.

Skirta studentams, kuriems aktualu, kaip susidoroti su stresu studijų metu, kaip nebijoti rizikuoti, prisiimti atsakomybę bei pasiekti savo tikslų. Renginio svečias – Vėjus „Uraganas“ Vietrinas dalinasi ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir pagrindžia jas praktiniais pavyzdžiais.

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ renginys – Understanding and Responding to Pharmaceutical Promotion

2017 m. gegužės 16 d.

Paskaitoje – diskusijoje buvo aptarta farmacijos industrijos įtaką sveikatos priežiūros specialistų darbui, poveikio būdai, kaip tai veikia pacientų sveikatą, kaip reikėtų reaguoti ir nustatyti tinkamas ribas profesionaliems santykiams.

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ renginys – Vasara su medicina: praktika, savanorystė, darbas

2017 m. gegužės 3 d.

Viešasis renginys „Vasara su medicina: praktika, savanorystė, darbas“ yra skirtas visiems biomedicinos studentams, kurie vasarą nori praleisti produktyviai, tačiau negali apsispręsti, kurią veiklą vis tik pasirinkti. Renginį sudarys pranešimai bei diskusijos.

Peržiūrėti

„Meta-medikas“ renginys – Kaip parengti CV ir pasiruošti motyvaciniam pokalbiui

2017 m. gegužės 3 d.

Medicinos studentams, besiruošiantiems stojimams į rezidentūrą, subalansuotas informacijos rinkinys apie kokybišką CV ir pasiruošimą motyvaciniams pokalbiams. Patirtimi dalinasi karjeros planavimo profesionalė Gintarė Aldonytė ir VUL Santaros klinikų gydytojai: neurologas Dalius Jatužis bei radiologė Nomeda Valevičienė.

Peržiūrėti

PROJEKTĄ FINANSUOJA