Interviu

Amboss team

Su atstovėmis iš AMBOSS kalbėjome apie tai, kaip prasidėjo ir vystosi pasaulio medicinos studentams padedanti programa, koks svarbus studentų atgalinis ryšys bei kokia mokslinės veiklos reiškmė ir kaip skatinti medicinos studentus į ją įsitraukti.

PERŽIŪRĖTI

David Gordon

Interviu su Pasaulinės medicinos mokslų federacijos (WFME) prezidentu, prof. David Gordon apie tai, kas turėtų būti atsakingas planuojant medicinos studentų ir sveikatos apsaugos darbuotojų skaičių. Profesorius dalinasi mintimis, ar robotika ir dirbtinis intelektas gali padėti išspręsti medicinos darbuotojų trūkumą ir apie dėstytojo ryšį su studentu.

PERŽIŪRĖTI

Agnė Vaitkevičienė

Su Agne Vaitkevičiene kalbame apie jos kaip mokslininkės darbo pradžią ir dabartinę veiklą.

PERŽIŪRĖTI

Tumas Beinortas & Karolis Bauža

Medicinos studijas Oksfordo universitete baigę Tumas Beinortas ir Karolis Bauža dalinasi savo studijų patirtimi, papasakoja, kaip nusprendė drauge įkurti Įrodymais pagrįstos medicinos centrą bei kas juos paskatino pasukti medicinos keliu.

PERŽIŪRĖTI

Omar Cherkaoui

66-toje IFMSA generalinėje asamblėjoje Tanzanijoje IFMSA prezidentas Omar Cherkoui pasakoja apie Tarptautinės medicinos studentų asociacijų federacijos siūlomas galimybes bei vaidmenį pasaulio sveikatos apsaugos sistemoje.

PERŽIŪRĖTI

Consolata Opiyo

66-toje IFMSA generalinėje asamblėjoje Tanzanijoje Global Network of Young People living with HIV organizacijos atstovė Consolata Opiyo kalba apie medicinos studentų rolę kovojant su ŽIV epidemija bei ŽIV temos plėtojimo svarbą medicinos studijose.

PERŽIŪRĖTI

Agostinho Sousa

Buvęs IFMSA prezidentas Agostinho Moreira de Sousa dalinasi savo mintimis apie medicinos mokslų studijų kokybės gerinimą, apie visuomenės sveikatą, bei dalinasi savo patirtimi šiose dviejose srityse.

PERŽIŪRĖTI

Aušrinė Armonaitė

Seimo narė dalinasi įžvalgomis apie svarbiausias Lietuvos sveikatos problemas, pokyčius visuomenėje per pastarąjį dešimtmetį.

PERŽIŪRĖTI

Prof. Kęstutis Petrikonis

LSMU prorektorius studijoms dalinasi mintimis apie pagrindinius Lietuvos sveikatos sistemos iššūkius, technologijų įtaką medicinai ir į studentą orientuotas studijas.

PERŽIŪRĖTI

Ingrida Šimonytė

Seimo narė ir buvusi finansų ministrė apie racionalų išteklių naudojimą sveikatos sektoriuje, tinkamą gydytojo kompetencijos išnaudojimą bei gydytojų atlyginimų didinimą.

PERŽIŪRĖTI

PROJEKTĄ FINANSUOJA