„Meta-medikas“ renginys – Kaip eiti pirmyn net ir pučiant nepalankiam vėjui?

JEI ESI ČEMPIONAS – ESI ČEMPIONAS VISUR.

Tai lektoriaus – Vėjaus „Uragano“ Vietrino – moto. Šis žmogus, savo pavyzdžiu įrodęs, jog siekiant savo svajonių ir tikslų jokių kliūčių nėra. Jis į Lietuvos istoriją įėjo kaip jauniausias WAKO ir WKN pasaulio čempionas.
Šiandien Vejus yra internetinės mokymų platformos „H-sistema.lt“ įkūrėjas, dviejų el. knygų autorius. Šiame video jisai dalinasi savo patirtimi ir išmintimi su mumis.

Šio renginio metu lektorius nagrinės streso studijų metu problemą ir kaip su ja susidoroti.  Sužinosi, kaip nebijoti rizikuoti, prisiimti atsakomybę ir kokią naudą Tau tai gali atnešti. Suprasi, kad GALI ir NORI siekti daugiau. Po šio seminaro žinosi visus „tips and trikcs“, kaip pasiekti savo tikslų, net jei atrodo, kad pučia vien nepalankūs vėjai. Laukia ne tik teorija, bet ir praktika.

Šis renginys yra projekto „Meta-medikas“ dalis, kurio metu LiMSA, IMD ir JGA siekia populiarinti visapusiško / ateities sveikatos specialisto koncepciją. Tikime, kad ateities specialistas turi būti medicinos ekspertas, lyderis, sveikatos ambasadorius, patriotas ir bendruomenės narys.

 

PROJEKTĄ FINANSUOJA