Mainų vasara Lietuvoje

Artėjant vasarai dažnas iš mūsų susimąstome – ką gi čia naudingo nuveikus? Keliauti, atlikti praktiką, tobulinti asmeninius gebėjimus, išmokti naują kalbą? Šios veiklos skamba viliojančiai, ar ne? LiMSA mainų komitetas gali padėti suteikti jums visas šias veiklas!
Kelionės po Lietuvą ir ne tik
Kasmet LiMSA mainų komanda, kurią sudaro koordinuojantis žmogus ir kontaktiniai asmenys, atvykusiems studentams siūlo pažintines keliones. Jau klasika tapusios kelionės į Rygą, Taliną, Nidą, Vilnių, Trakus, Birštoną yra organizuojamos kasmet. Manai šios kelionės Tau brangiai kainuos? Galiu nudžiuginti – LiMSA šiais metais suteiks finansavimą lydintiems bei organizuojantiems keliones asmenims! Tai unikali proga rasti bendraminčių iš skirtingų pasaulio kampelių, pasimėgauti Lietuvos apylinkių teikiamais malonumais ir atlikti gražią patriotinę pareigą parodant mūsų svečiams gražiausius Lietuvos kampelius.
Profesinių kompetencijų kėlimas
Mainų komitetas siūlo ne tik socialinių, bet ir profesinių įgūdžių kėlimą. Vasaros metu planuojamos dirbtuvės, skirtos chirurginių pagrindų, gaivinimo, intubacijos, gipsavimo mokymams Kaune ir Vilniuje. Prisidėk prie šių dirbtuvių organizavimo ir gauk galimybę sudalyvauti juose! Juk vasara ne tik atostogų, bet ir asmeninio tobulėjimo laikas.
Kalbos žinių gerinimas
Sprechen Sie Deutch? Do you speak English? Говорите по-русски? Est-ce que vous parlez français? Kiekvienais metais sulaukiame studentų iš įvairiausių pasaulio kampelių. Galime garantuoti galimybę Tau pabūti kontaktiniu asmeniu atvykusio studento, kurio gimtąją kalbą nori išmokti.
Tarptautiniai ryšiai visam gyvenimui
Ar kada kilo problemų dėliojantis kelionės maršrutą? Ar ieškojai galimybės apsistoti pas draugą tolimoje šalyje? Jei kilo tokių problemų, tai jas gali padėti išspręsti LiMSA mainų komitetas! Suteik savo dėmesio ir rūpesčio dalelę ir Tau bus atsilyginta. Istorija byloja apie amžinos draugystės atvejus su atvykusiais studentais!
LiMSA atlygis už Jūsų laiką
Nepavyksta gauti LiMSA mainų kontrakto į norimą šalį? Atiduok dalelę savęs šiam komitetui ir mes pažadame dosniai atsidėkoti mainų taškais, kurie pravers renkantis savo svajonių praktiką ateityje.
Turi idėjų socialinei, edukacinei programai ir noro parodyti ką turime geriausio? Nori prisijungti, bet nežinai kaip? Parašyk nacionaliniam profesinių ir mokslinių mainų komiteto koordinatoriui atvykstantiems studentams: neo.nore.in@limsa.lt