logo_score_rgb

Standing Committee on Research exchange
Mokslinių mainų komitetas

SCORE yra Tarptautinės medicinos studentų asociacijų federacijos (IFMSA) dalis dėl to kasmet turi galimybę vykdyti mokslinius mainus, kurie apimą visą pasaulį. SCORE suteikia puikų šansą ne tik pagilinti medicinines žinias, bet ir progą pažinti kultūras, susirasti draugų iš viso pasaulio ir visapusiškai tobulėti!

Misija:

SCORE tikslas suteikti būsimiesiems biomedicinos specialistams galimybę atlikti mokslinius darbus ir pažinti pasaulį. Tai pasiekiame sukurdami vietinį ir tarptautinį tinklą tarp aktyvių studentų, kurio dėka kiekvienais metais studentai gali dalyvauti moksliniuose mainuose. Savo programa ir galimybėmis, mes ne tik supažindiname studentus su užsienio kultūromis, bet ir auginame mokslininkus bei populiariname mokslą visame pasaulyje.

Veikla:

Moksliniai mainai – tai 4 savaičių trukmės praktika pasirinktos šalies ligoninės ar universiteto laboratorijoje. Praktikos metu studentas yra kuruojamas mokslininko, jam yra suteikiamos visos įmanomos galimybės pagilinti žinias pasirinkto mokslinio darbo tema. Be praktikos studentas taip pat gauna apgyvendinimą, maitinimą ir socialinę programą. Sėkmingai atlikęs praktiką studentas gauna IFMSA sertifikatą, kuris yra pripažįstamas visame pasaulyje.

Kiekvienais metais lapkričio mėnesį visi biomedicinos mokslų studentai gali pretenduoti išvykti į mokslinius mainus. Konkurso metu vertinamas studento aktyvumas LiMSA ir kitose nevyriausybinėse organizacijose. Taip pat atsižvelgiama į savanoriavimą ligoninėse, buvimą kontaktiniu asmeniu atvykstančiam studentui į Lietuvą, pasiekimus sporte, aktyvumą meniniuose būreliuose. Daugiau informacijos skiltyje “Kaip išvažiuoti į mainus?”

Studentai nevykstantys į mainus vasarą visada yra kviečiami tapti kontaktiniais asmenimis atvykstantiems studentams į Lietuvą. Liepą ir rugpjūtį Vilnius ir Kaunas sulaukia virš 100 užsienio studentų, dėl to jūsų aktyvumas ir noras prisidėti prie socialinės programos yra labai svarbus. Tapęs kontaktiniu asmeniu studentas prižiūri užsienio studentą, supažindina jį su gyvenimu Lietuvoje ir prisideda prie socialinės programos organizavimo. Mainų vasara yra viena geriausių progų pažinti kultūras ir susirasti draugų iš svetur nė neišvažiavus iš Lietuvos.

MOKYMAI

Kiekvienais metais balandžio pabaigoje / gegužės pradžioje organizuojame mokymus, kurie ne tik visapusiškai paruošia išvykstančius studentus, bet ir supažindina su tvarka visus žadančius tapti kontaktiniais asmenimis Lietuvoje. Mokymų metu išvykstantiems studentams yra pristatomos mainų taisyklės, galimybės ir įvairios situacijos, kurios gali jų tykoti išvykus.

Prisijunk prie mainų komandos!

Sek visas mainų naujienas ir prisijunk prie veiklos prisijungęs prie Facebook grupių:

Limsa mainų grupė
Limsa mainų grupė – Vilnius

Kontaktai:
Nacionalinė koordinatorė išvykstantiems studentams – Gintarė Trepėnaitytė, neo.nore.out@limsa.lt
Nacionalinis atvykstantiems studentams – Paulius Povilonis, neo.nore.in@limsa.lt

Daugiau informacijos: