scoph

Visuomenės sveikatos komitetas
Tai komitetas, vienijantis viso pasaulio medicinos studentus kurti, plėtoti bei dalintis idėjomis, susijusiomis su visuomenės sveikata, įskaitant visuotines sveikatos problemas, sveikatos sistemą, sveikatos gerinimą bei švietėjišką veiklą šioje srityje.
Kontaktai: npo@limsa.lt

Logo-SCORA new

Seksualinės ir reprodukcinės sveikatos bei ŽIV ir AIDS komitetas
Lietuvoje komitetas įkurtas 2011 metais ir jungia užsidegusius žmones, siekiančius šviesti visuomenę seksualinės ir reprodukcinės sveikatos temomis bei norinčius padaryti pozityvų pokytį mūsų bendruomenėje.

logo_scorp_rgb

Žmogaus teisių ir taikos komitetas
SCORP sprendžia klausimus, susijusius su teise į žmogaus sveikatą, siekiama skatinti humanitarinį sąmoningumą, sprendžiama, kaip pagerinti gydytojo – paciento santykius, kaip sumažinti barjerą tarp skirtingų žmonių grupių bei skatinti pažeidžiamų grupių abipusį bendravimą su visuomene.
Kontaktai: norp@limsa.lt
Daugiau informacijos

logo_scome_rgb

Medicinos mokslų komitetas
Tai komitetas vienijantis Kauno ir Vilniaus medicinos studentus, kurie domisi įvairiais medicinos mokslų aspektais ir atstovaudami studentų balsą, rengdami projektus siekia užtikrinti tinkamą medicinos studento pasiruošimą tolimesnei praktikai.

logo_scope_rgb

Profesinių mainų komitetas
SCOPE tau suteikia galimybę keliauti ir pažinti pasaulį taip kaip dar niekada nebandei. Draugai iš viso pasaulio, nepakartojami nuotykiai ir pats smagiausias būdas mokytis medicinos tavęs laukia būtent čia!
Kontaktai: neo.nore.in@limsa.lt arba neo.nore.out@limsa.lt
Daugiau informacijos

logo_score_rgb

Mokslinių mainų komitetas
SCORE yra Tarptautinės medicinos studentų asociacijų federacijos (IFMSA) dalis dėl to kasmet turi galimybę vykdyti mokslinius mainus, kurie apimą visą pasaulį. SCORE suteikia puikų šansą ne tik pagilinti medicinos žinias, bet ir progą pažinti kultūras, susirasti draugų iš viso pasaulio ir visapusiškai tobulėti!
Kontaktai: neo.nore.in@limsa.lt arba neo.nore.out@limsa.lt
Daugiau informacijos