Apie mus – LiMSA

Lietuvos Medicinos Studentų Asociacija

LiMSA (Lietuvos Medicinos Studentų Asociacija) – studentiška savanoriška nevyriausybinė profesinė organizacija, vienijanti Vilniaus ir Kauno biomedicinos mokslų studentus.

LiMSA buvo įkurta 1989 metais. Nuo 1991 metų ji yra Tarptautinės Medicinos Studentų Asociacijų Federacijos (IFMSA) narė. Organizacija įkurta siekiant suteikti galimybę biomedicinos studentams tobulėti ir įgyti praktikos bei susipažinti su kitų šalių sveikatos apsaugos sistemomis. Nuo pirmųjų dienų tai – savanoriška organizacija, kuri vienija iniciatyvius žmones, kuriems negana tik universitetinių žinių bei vadovėlinių tiesų.

Vizija

Lietuvos biomedicinos mokslų studentai, aktyviai prisidedantys prie visuomenės gerovės kūrimo.

Misija

Vienyti Lietuvos biomedicinos mokslų studentus ir padėti jiems tapti profesionaliais specialistais bei aktyviais visuomenės nariais.

Vertybės

  • Komandinis darbas

Piramides ir skruzdėlynus statė komanda. Kartu iššūkius įveikti ir lengviau, ir smagiau.

  • Entuziazmas

Tai kibirkštėlė mūsų akyse, spinduliuojanti energiją, įkvepianti veikti. Klinikinis pastebėjimas – entuziazmas yra užkrečianti ir greitai plintanti infekcija

  • Atsakingumas

Atsakingas požiūris į savo pareigas, užduotis ir susitarimus suteikia pasitikėjimo vieni kitais, leidžia efektyviai išnaudoti laiką bei pasiekti maksimalius rezultatus.

  • Nuoširdumas

Tai drąsa dėstyti savo mintis, o suvokus klaidas pripažįnti jas ir nuoširdžiai atsiprašyti. Nuoširdūs santykiai suartina komandos narius bei suteikia jėgų ir stiprybės įveikti kliūtis.

Vertybės padeda mums augti ir tobulėti. Remdamiesi vertybėmis priimame teisingus sprendimus ir kartu siekiame bendrų tikslų.